החלקת בטון פתרון מהיר

החלקת בטון פתרון מהיר

החלקות בטון נועדו ליצור מצב של אטימות ברמה גבוהה בבטון, ובנוסף לאפשר אטימה מוחלטת במקום בו מבצעים יציקה בשיפוע. בעזרת ההחלקה, יש אפשרות ליצוק בטון מבלי לאטום את המשטח המיועד על ידי יריעות או זפת.

בנוסף, הבטון המוחלק יוצר פני שטח חלקים ברמה גבוהה וגם מאפשר החלקה לא רק בגמר הבטון הסופי, אלא כמה שלבים לפני כן. כך, ברגע שמסתיימת ההחלקה, נותר חיספוס דק על המשטח, עליו ניתן להדביק קרמיקה.

הבטון המוחלק, בשיטות העבודה המוצעות היום, הפך את הדמיון למציאות: בכל עסק ואפילו בבתים פרטיים ובאולמות אירועים, קיימים משטחים של בטון מוחלק.

הבטון המחולק הוא פיתרון מהיר ליצירת ריצפה יפה ואיכותית, יחד עם כל התוספות המוכרות מעולם הבטון, כמו: צריבה, ציפוי אפוקסי, מריחת סולר או ציפוי באבנים מסוגים שונים. החלקות בטון הפכו את העולם ליותר יצירתי ומהיר.

כיום, ישנם גם הליקופטרים שמגיעים לכל מקום וכל פינה במשטח, ובקלות. הציוד דורנו העומד לרשות החברות בעידן הנוכחי משוכלל ונמצא ברמות הגבוהות ביותר, כך שהיום ניתן להחלליק כל משטח ולהשיג תוצאות איכותיות ורמת גימור מושלמת.

הבטון המוחלק הפך למשהו שאף רצף לא יכול להגיע אליו אפילו בדמיון, גם ביום או יומיים של עבודה. הבטון המוחלק הוא בעצם הלהיט הגדול של דורנו וזה מוכח וברור מעל לכל ספק: החלקות בטון הן הפתרון הנכון לבעלי מחשבה מהירה.

החלקת הבטון בהליקופטר היא מרכיב חשוב בביצוע עבודת בטון:

החלקת בטון גורמת לדחיסת הבטון לרמת צפיפות גבוהה מאוד. כתוצאה מכך נוצר מצב של מניעת כניסת מים באופן ישיר.החלקות בטון יוצרות מצב בו הבטון הופך להיות יחידה אחת, כמו פלטה טרומית, ולכן החלקת המשטח גורמת לחלק העליון לקבל פני שטח חלקים, יפים ונעימים להליכה. היום הבטון המוחלק הפך להיות להיט ומוצר שגורם לציבור לשנות הרגלים. על גבי משטח של בטון מוחלק ניתן להניח גם מרצפות בגדלים ובעיצובים שונים.

המטרה של החלקת בטון היא קבלת ריצוף מוחלק, מתאים לבית פרטי ולמקומות ציבוריים.
החלקת בטון מבוקשת בשנים האחרונות בחנויות יוקרה, חניונים, שטחים ציבוריים ועוד.זוהי שיטה שמבטיחה .אטימות וצפיפות הבטון וגורמת לפני השטח להיות חלקים כשיש.

לפרטים ולהזמנת עבודות צור קשר או חייג 052-6509991