השדרוג העצום שמביאה עימה החלקת בטון

השדרוג העצום שמביאה עימה החלקת בטון

בשנים האחרונות נפעם עולם הבנייה והשיפוצים לנוכח חידוש מהפכני אשר מביא עימה שדרוג עצום לכל מה שקשור ברצפות העשויות בטון. מדובר בתהליך המכונה החלקת בטון אשר בזכותו מקבלת רצפה העשויה מבטון מראה יוקרתי, מבריק ומיוחד במינו אשר אינו סותר כל אפשרות של שדרוג מראה הרצפה על ידי תוספות של חומרים, צבעים או ביצוע תהליכים המשמרים ומאריכים את חיי רצפת הבטון (צריבה, מריחת שכבת איטום מבריקה ועוד).

כיצד מבוצעת החלקת בטון?

לתהליך זה ישנו שם נוסף והוא – החלקת הליקופטר. הסיבה היא שהמכשיר אשר נמצא בשימוש לצורך ביצוע החלקה זו דומה במעט למסוק והפעולה אכן מתבצעת על ידי סיבוב המוטות של המכשיר במהירות גבוהה על גבי המשטח. לאחר המריחה החידה צריך לאפשר פרק זמן ארוך לייבוש המשטח כולו על כל השכבות שלו, פרק זמן אשר עלול לארוך אפילו 12 שעות ולעיתים יותר. אין ברירה אלא להתאזר בסבלנות רבה על מנת שהתהליך יושלם כפי שצריך והתוצאה תהיה מושלמת אף היא.
התהליך של יצירת רצפה מבטון מוחלק כולל כמה שלבים אשר חובה ביניהם, כאמור, להמתין לייבוש מלא בטרם ניתן יהיה להתחיל את השלב הבא. כל אחד ואחד מהשלבים הינו חשוב ומהותי ואין שום אפשרות לקיצורי דרך או לעיגול פינות. זאת אומרת שאין ברירה והתהליך חייב לארוך מספר ימים עד הייבוש המוחלט של השכבה האחרונה ועד שאפשר יהיה לדרוך על הרצפה ולחזור לשגרה.

היכן ניתן לראות רצפה העשויה מבטון מוחלק?

כל מי שחפץ במראה מיוחד ויוקרתי לרצפה שלו יכול להשתמש בטכניקה של החלקת בטון. אנשים פרטיים אשר רוצים לשדרג את הרצפה בתוך הבית או הדירה שלהם, בתי עסק אשר מעוניינים באותו הדבר וכמובן משרדים או מרפאות אשר העיסוק שלהם דורש מראה יוקרתי, מיוחד ולא שגרתי. כיום קל הרבה יותר להתקין רצפה מבטון מוחלק, אך כמו בכל תחום אחר הקשור בשיפוצים חשוב מאד לפנות אל חברה בעלת ניסיון רב בנושא הזה על מנת שאפשר יהיה לקבל תשובות לשאלות.

לפרטים ולהזמנת עבודות צור קשר או חייג 052-6509991